Resultat: tisdag 2 juli

Stallcaféet Gunghästens Stolopp

Stallcaféet Gunghästens Stolopp 3-åriga och äldre ston 50.001 - 170.000 kr. Körsvenskrav kat. 4. 2140 m. Autostart. Pris: 25.000-12.500-8.000-5.300-3.200-2.300-(2.300)-(2.300) kr. Hederspris till segrande hästs ägare.

plac.NummerHästKuskdist.Tidev.oddsskor
11Our GirlCarl Johan Jepson21401.16,1107
29Mon Ami LaneStefan Söderkvist21401.16,2259
310Caddie LorineNiclas Benzon21401.16,3434
44Text Me CarroFredrik Berg21401.16,394
53You to OptimalMagnus Jakobsson21401.16,3203
612G.K.TrixyKim Eriksson21401.16,3366
75Wine LaneHåkan K Persson21401.16,4138
87AddictionFredrik Söderberg21401.16,6412
96Hashtag OneAndré Eklundh21401.16,818
1011Cake 'n PieJan Henriksson21401.17,1847

webb-tv

Foto från lopp 4