Resultat: torsdag 4 oktober

ScanFasts Lopp

ScanFasts Lopp 3-åriga och äldre högst 12.000 kr. Körsvenskrav kat. 4. 2140 m. Voltstart. Pris: 25.000-12.500-8.000-5.300-3.200-2.300-(2.300)-(2.300) kr. Hederspris till segrande hästs ägare och körsven.

plac.NummerHästKuskdist.Tidev.oddsskor
14DiamantiThomas Dalborg21401.19,1189
210LittlesupersisterPaw Mahony21401.19,1262
38S.H.T.ThornofrosesAndré Eklundh21401.19,5171
41Out of Your LeagueRickard Svanstedt21401.19,629
59Glory SmashRebecca Dahlén21401.19,830
66Bear My PrinceBjörn Goop21401.20,530
D2Thermal BrolineNiclas Benzon21400.0,0137
D7Little TalksJan E Flink21400.0,0278

webb-tv

Foto från lopp 1