Resultat: tisdag 29 augusti

Boka julbord

Boka julbord 4-åriga och äldre 105.001 - 390.000 kr. Körsvenskrav kat. 4. 2140 m. Monté. Autostart. 10 startande. Pris: 20.000-10.000-7.500-5.000-3.000-2.100-(2.100)-(2.100) kr. Hederspris till segrande hästs ägare.

plac.NummerHästKuskdist.Tidev.oddsskor
13Made Ave MariaFelicia Molin21401.16,2199
22BreezerEmelie Knutsson21401.16,4223
34Will Olas ArnAlicia Jakobsson21401.17,3555
48AaltoLinda M Eriksson21401.17,745
59Smashing JulyMalin Asklund21401.17,9404
610BurberryViktoria Berntsson21401.18,8400
75Maxi DocAnnelie Götesson21401.19,171
81CelebreightrHenriette Larsen21401.19,621
D7Opus MindTova Bengtsson21400.0,037

webb-tv

Foto från lopp 1